Restaurace a pivovar FALTUS

O nás

Vítejte na stránkách restaurace a pivovaru FALTUS v České Třebové. Rádi bychom Vám jejich prostřednictvím, představili vše, co nabízíme – restauraci, pivovar a pension. Pivovar a restaurace FALTUS byla otevřena v květnu 2012. Je to živá stylová restaurace v samotném centru České Třebové, pouze několik metrů od Starého náměstí. Místní obyvatelé, hosté z blízkého i vzdálenějšího okolí a turisté, sem přicházejí ochutnat především kreativní variace oblíbených českých jídel, výborné pivo vlastní výroby a zažít opravdovou atmosféru malého českého pivovaru.

Zprovozněním pivovaru se snažíme navázat na více než 140 let starou tradici vaření piva v České Třebové. Vaříme pivo klasickým dvourmutovým způsobem, z kvalitních českých surovin a českotřebovské vody. Veškeré vybavení pivovaru je v nerezovém provedení a pivovar je vystavěn na kapacitu 1000 hl piva/rok. Základní produktovou řadu piv vaříme pod ochrannou známkou KOHOUT, speciály jsou pojmenovány z větší části po rodinných příslušnících majitele pivovaru.

 

 

Součástí pivovaru

je i stylová restaurace, kde můžete shlédnout i “srdce” pivovaru, nerezovou varnu. Celková kapacita restaurace je 80 míst. Dále lze v teplých měsících využít i naši venkovní zahrádku s kapacitou 80 míst. V zimním období pro Vás rovněž otevíráme pivnici, v prvním patře budovy, kde je rovněž kapacita cca 70 míst. Dále můžete využít i náš multifunkční salónek s kapacitou cca 30 míst pro pořádání různých oslav, školení, firemních akcí apod. Součástí pivovaru a restaurace je i pension, kde Vás ubytujeme v útulně plně vybavených apartmánech. Více o ubytování najdete v Pension.

Pokud chcete zažít opravdovou atmosféru malého českého pivovaru a pochutnat si na výborném jídle, tak nás určitě navštivte. Dej Bůh štestí.

Pivovar Faltus na mapě