Ubytování – Česká Třebová

Pension v pivovaru Faltus

Pro hosty máme k dispozici 1 jednolůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový pokoj a 1 rodinný apartmán s kapacitou 5 lůžek. U všech pokojů je možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchou, dvoulůžkový pokoj a rodinný apartmán mají vanu, všechny pokoje jsou klimatizované (vyjma jednolůžkového pokoje) a součástí rodinného apartmánu je navíc venkovní terasa. Všechny pokoje mají dále plně vybavenou kuchyňku, TV/SAT a Wi-fi připojení zdarma. Pro ubytované je možnost zajistit i stravování v naší restauraci – snídaně, obědy, večeře.

Veškeré informace a rezervace na tel. 725 746 528 nebo e-mail. rezervace@pivovar-faltus.cz

Ceny jsou uvedeny včetně snídaně. V ceně je zahrnuto DPH a místní poplatky, neomezený přístup na Wi-fi. Ceny za ubytování nezahrnují telefonní účet a doplňkové služby. Pobyt dětí je bezplatný pouze bez nároku na vlastní lůžko.

Ceník ubytování

Pokojcelý pokoj / den1 osoba / den
1/11 300 Kč
1/22 050 Kč1 400 Kč
1/54 600 Kč
Apartmán 1/22 150 Kč1 400 Kč
Apartmán 1/11 400 Kč
Dítě do 10-ti let600 Kč
Přistýlka600 Kč
Pes - nutno domluvit předem100 Kč

Check in 14:00, Check out 10:00

 

Zrušení rezervace

Storno podmínky se vztahují na zrušení rezervace ubytování ze strany klienta. Bezplatné zrušení rezervace je možné 7 dní před příjezdem. V případě pozdního storna do 5 dnů od naplnění rezervace Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 50% z ceny ubytování, v případě storna do 2 dnů od naplnění rezervace Vám bude účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny ubytování, v případě storna v den naplnění rezervace Vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 100% z ceny ubytování. V případě nevyužití rezervace . no show – Vám bude naúčtován poplatek ve výši 100% z ceny ubytování.  V případě storna z důvodu neodvratitelných událostí (úmrtí v rodině, hospitalizace zákazníka nebo člena rodiny, vážné onemocnění, živelná  pohroma apod.) se storno poplatek neúčtuje. Výše uvedené skutečnosti je zákazník povinen doložit písemným dokladem provoznímu pensionu nejpozději do 3 dnů od jejich vzniku. Na úhradu storno poplatku je pension oprávněn vystavit fakturu.

Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15, 120 00 Praha 2
Emailadr@coi.cz
Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.
V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.